Během chatování na Skypu vás ochrání skrytý smajlík Kapitán Amerika

0

Podle prvních ohlasů se druhý díl Kapitána Ameriky opravdu povedl a možná se jedná o nejlepší film z dosavadní série filmů produkovaných Marvelem. V souvislosti s novým bijákem čekávat můžeme i drtivou vlnu marketingu. Pakliže patříte k fanouškům, snad vás aspoň trochu potěší drobnost od Microsoftu. Ten totiž pro Skype vyrobil smajlíky ve stylu filmové série s americkým hlavním hrdinou v čele.

Skryté smajlíky nepředstavují žádnou velkou novinku, nemálo chatovacích služeb si nějaké pro své fanoušky připravilo. Microsoft nedáno provedl studii, kde došel k závěru, že uživatelé by si v 57 % případů přáli smajlíky vytvořené na základě postavy z komiksů. Limitovaná edice s Kapitánem Amerikou se skládá z pěti smajlíků. Čtyři z nich byly odhaleny rovnou, do chatu napište (captain), (bucky), (nickfury) nebo (blackwidow).

 

Jednoho z nich vám odhalí až výzva na webu captainamerica.skype.com. Tajemství vám nepokazíme, tak si výsledek zatím necháme pro sebe. Sadu lze používat od včera, a to v nejnovějších verzích klientů Skype. Momentálně k podporovaným platformám patří Windows (Phone), Xbox a Android. OS X prý na řadu přijde v blízké budoucnosti.

Nová sada skrytých smajlíků
Nová sada skrytých smajlíků

Zdroj: Skype Blogs

Ohodnoťte tento článek!