Belkin Sport Armband: pouzdro na ruku pro smartphone (minirecenze)

0

Jenže s telefonem se běhá špatně a je nutné mít jej připevněný někde, kde nebude překážet. Nejlepší je to asi na ruce. Pouzder na paži najdete celou řadu, ale troufnu si říct, že nejlepší z nich dělá Belkin. Ten se sice zaměřuje hlavně na iPhone, tentokrát však na Android nezapomněl a nabídl sportovní pouzdro pro telefon Samsung Galaxy SIII.

parametry
zapůjčil Belkin Belkin Armband
materiál silikon/neoprén
kompatibilní telefony Samsung Galaxy S II, HTC One X, HTC ONE S, Sony Xperia S
cena 499 Kč

Pouzdro je vyrobené ze silikonu/neoprénu a vyvedené v reflexních barvách (žlutozelená na černé). Na paži se uchycuje přes suchý zip, který se nezachytává na oblečení. Na pásce je ještě místo pro malý klíč od domu či auta, ale osobně bych se bál jej tam dávat. Navíc neznám nikoho s tak malým klíčem.

Ani 4,7″ velké pádlo není nemožné nosit na běh

Slot pro telefon je velký (jak jinak, však Galaxy SIII je pořádný macek) a pružný. Kromě Galaxy se do něj vejdou i ostatní podobně velké telefony (Samsung Galaxy S II, HTC One X, HTC ONE S, Sony Xperia S… a vešel by se i telefon o malý kousek větší, než SIII).

Přes průhledné okno není problém telefon ovládat, kapacitní vrstva si s povely prstu poradí. Galaxy SIII se naštěstí odemyká tlačítkem pod displejem, horní by se hledalo o něco hůř.

Belkin Armband

Belkin Armband

Pokud chcete využít sluchátka, musíte vlastnit telefon s jackem na horní straně, pouzdro totiž nemá otvor ve spodní části. Ale nebyl by velký problém jej vystřihnout, nebo vložit telefon vzhůru nohama.

Belkin Armband
Belkin Armband

S pouzdrem se běhá pohodlně, respektive srovnatelně, jako se mi běhalo s menším pouzdrem od Belkinu pro iPhone 3G, ve kterém jsem nosil 3,7″ HTC Desire. Přesto je takovýto telefon už prostě moc velký, ale to je spíš problém Samsungu, než Belkinu.

Plusy / mínusy
kvalitní provedení příliš velké (protože velký telefon)
cena
Hodnocení 90 %

 

 

 

článek napsán na Ultrabooku Lenovo U300s
Ohodnoťte tento článek!