Benzina spustila novou mobilní aplikaci. Umožňuje platit od stojanu (a sbírat koníky)

9
Benzina Aplikace 1
Benzina Aplikace 1
-
Zdroj: Benzina

Síť čerpacích stanic Benzina spustila novou mobilní aplikaci. Ta umožňuje platit za takování přímo od stojanu (to šlo i s předchozí aplikací Benzina platby), navigaci k nejbližší čerpací stanici a věrnostní program.

Čerpací stanice dříve často nabízely věrnostní kartičky, v poslední době přecházejí na aplikace (a od stojanů mizí i upozornění o zákazu používání mobilu). Zákazníci červenobílých čerpacích stanic mohou v Benzina aplikaci získávat body (tzv. „Koníky“). Nasbírané body můžete vyměnit za produkty z nabídky rychlého občerstvení Stop Cafe.

Platit přímo u stojanu bez nutnosti chodit na pokladu fungovalo již dříve pomocí QR kódu. To bylo (je) užitečné obzvláště během pandemie. Kromě platební karty bude nově možné využít i Tankartu Easy nabízející slevy na každém litru paliva.

„Současným trendem je přesun veškeré komunikace do mobilních zařízení a nové digitální komunikační platformy se dostávají i do segmentu prodeje pohonných hmot. Toto je další krok v procesu digitalizace celé skupiny Unipetrol. … nejaktuálnější je mobilní aplikace, ve které lze nejen nakupovat produkty a služby, ale také využívat bohatý věrnostní program,“ řekl Tomasz Wiatrak, generální ředitel skupiny Unipetrol.

Stačí si bezplatně stáhnout mobilní Benzina aplikaci a zaregistrovat se. Uživatelé aplikace Benzina platby si aplikaci nemusí stahovat, v jejich případě stačí provést automatickou aktualizaci. Platit pomocí chytrého mobilního telefonu s nainstalovanou Benzina aplikací lze na všech veřejných čerpacích stanicích Benzina za natankování benzínu, motorové nafty, AdBlue a CNG.

Stahovat můžete zde: Android | iOS

zdroj: TZ Unipetrol

Benzina spustila novou mobilní aplikaci. Umožňuje platit od stojanu (a sbírat koníky)
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 3 hlasů

9 KOMENTÁŘE