Betaverze Windows 7 SP1 ještě tento rok

0

Již dříve se objevily zvěsti o tom, že Microsoft připravuje Service Pack 1 pro Windows 7, ačkoli v té době neměl hotovou ani RTM verzi tohoto systému. Tehdy zřejmě jen testoval funkčnost mechanismu pro distribuci a instalaci opravného balíčku.

Poté co Windows 7 22. července dokončil, začali vývojáři pracovat na řadě dalších oprav pro tento systém, včetně různých vylepšení kompatibility. Dle serveru Wzor bude betaverze Service Packu 1 dokončena ještě v prosinci tohoto roku.

Pro veřejnost bude testovací verze vypuštěna krátce poté, v lednu 2010. Dle Wzoru přijde ještě jedna betaverze a dva kandidáti na vydání. Finální verze dosáhne Microsoft zřejmě v letních měsících, avšak uživatelé si budou muset počkat na podzim. Zmíněný ruský server rovněž zveřejnil následující obrázek, na němž jsou údajně adresáře se sestaveními Windows 7 novějšími, jak Windows 7 RTM.

Zdroje: Neowin, Softpedia

Betaverze Windows 7 SP1 ještě tento rok

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Lidi si mysleli, že Vista byly omyl ale teď prozřeli a vidí, že to je Microsoftí trend… tak co mají dělat když už nechtějí 8 let starý systém.
    Čekali jsme na W7 jako na smilování a dostali jsme přemalované a mírně zrychlené Visty.

  2. hej lidičky! prosím vás nejdřív mějte win 7 alespoň pár měsíců (já osobně je mám od října), párkrát si je nainstalujte a chvíli upravujte (neznalost člověka nutí zkoušet, proto občas reinstal 😉 ) a pak se teprve vyjadřujte nějak…jakkoliv! Já jsem vyrůstal od svých 12 let s DOSem, pak přišli w95, w98, XP (nepočítám srágory mezi tim) a teď tahle nádhera, co šlape jak švýcarskej kolovrátek 😉 a ty gamesky…mmmuuA!!! jen do nich, jen do nich…!

  3. …Cena a stupidní politika MS neumožňující legálně provozovat OEM na existujícím počítači.Sleduji prodeje ve firmě a upřimně řečeno prodeje krabicových verzí jsou bídné.Pár kousků Home Premium a jedna Ultimate.Kdo by to za peníz kupoval že.