Bílá kráska Colorful iGame GTX 660 Ti s chladičem SharkBionic odhalena

0

Pamatujete si ještě na GeForce GTX 670 iGame opatřenou překrásným chladičem SharkBionic? Jestli ano, tak vězte, že naprosto stejný chladič se objeví také na GTX 660 Ti. Připravovaná novinka od společnosti Colorful dostane přetaktované jádro GK104 se 1344 stream procesory. Konkrétní specifikace však zatím nebyly zveřejněny a známe pouze takt 2 GB pamětí, který zůstane na referenční frekvenci 6 GHz efektivně.

Colorful iGame GTX 660 Ti

Colorful iGame GTX 660 Ti Colorful iGame GTX 660 Ti Colorful iGame GTX 660 Ti Colorful iGame GTX 660 Ti

Colorful iGame GTX 660 Ti má oproti iGame GTX 670 o dvě napájecí fáze méně a disponuje pouze dvěma 6pinovými napájecími konektory. Tištěný spoj je delší než u referenčního řešení a o chlazení se stará již zmiňovaný chladič SharkBionic. Ten je vybaven dvěma ventilátory, které prohánějí vzduch hliníkovým pasivem, jenž je protkán peticí zdvojených 6mm heatpipe. Navíc ke kartě dostanete také tzv. Air-kit, což je v podstatě další pasiv, který můžete ke kartě upevnit dle svého uvážení. U iGame GTX 670 je k dispozici malý pasiv, který se upevňuje k zadní straně karty.

 

Dostupnost iGame GTX 660 Ti je očekávána příští týden, kdy proběhne oficiální uvedení GeForce GTX 660 Ti na trh. Co se ceny týče, ta zatím není známa, ale jistě bude převyšovat částku, za jakou bude k sehnání referenční model.

Zdroj: WCCFTech, ChinaDIY

Ohodnoťte tento článek!