Bílý iPhone 4 je v Česku, s dostupností to ale není moc slavné

0

Od včerejška se v Česku prodává opožděná bílá varianta oblíbeného iPhonu 4. Sehnat ji můžete jak u operátorů, tak u autorizovaných prodejců.

Po osmi měsících, co se u nás prodává klasický iPhone 4, na náš trh přichází i jeho bílá varianta. A to máme ještě štěstí, Česká republika se dostala mezi prvních 28 zemí, které „novinku“ dostanou v úvodní várce. Například na Slovensku si ještě nějaký ten týden počkají. Sehnat bílý iPhone 4 u nás ale také nemusí být zrovna jednoduché, zájem je veliký a dostupných kusů málo. Smartphone se liší opravdu jen barvou, proto i cena zůstane stejná. (Bílá verze je nepatrně tlustší.)

Nejspolehlivěji zatím nakoupíte zřejmě u operátorů, rozhodně se ale nevyplatí čekat. Vodafone od čtvrtka nabízí jen 16GB variantu, T-Mobile naopak jen 32GB. Telefony je možné si objednat přes e-shop či zakoupit přímo na pobočce. O2 se k bílé variantě zatím nevyjádřilo, nějaké kusy by měly být na prodejnách, e-shop o příchodu bílé varianty mlčí.

Novinku by měly prodávat i všechny obchody s certifikací Apple Premium Reseller (nejvyšší možná certifikace po Apple Store), ty o novince zatím ale taktéž mlčí. E-shop momentálně upravil jediný nezávislý obchod a to Qstore s druhou nejvyšší možnou certifikací (Apple Authorized Reseller). Ten však bílý iPhone dočasně nemá na skladě.

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Tak nějak nevim, co se vám nezdá na přidávání souborů v Gmailu? Když začínám psát mail a vím, že budu posílat i přílohu, tak přidam soubory jako první a než napíšu text, tak se nahrajou. A když je teda přidam až na konci, tak přeci nemusím čekat, než se nahrajou, ale mohu rovnou kliknout na odeslat a mezitím dělat cokoliv jiného, protože se mi to schová na pozadí jako jakékoliv jiné odesílání, nebo ne?