Bing 2.0 brzy, možná už za týden

0

Nový vyhledávací, respektive dle terminologie Microsoftu rozhodovací, engine zvaný Bing nahradil Live Search na počátku června. Přinesl různé zajímavé funkce, díky kterým ho autoři nazvali novou generací vyhledávačů.

Na Twitteru vývojářůEN se začínají objevovat nadšené příspěvky o jeho druhé verzi napovídající, že funkčnost bude razantně rozšířena, prozatím ale není přesně jasné jak. Pravděpodobně dojde k hlubšímu zakomponování technologie Silverlight do map.

„BING 2.0 je úžasný!! Nepřehlédněte! Bing + silverlight v mapách = senzace!! nashle google“, píše se na Twitteru. Objevil se náznak data vydání updatu, a to 14. září, nicméně se tomuto termínu zatím nedá plně věřit. Mluvčí společnosti zůstal pouze u „během několika následujících měsíců“.

Zdroj: ZDNet

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. „Celý koncept je založen na tom, že se podoba internetového vyhledávání časem změní,“ říká Yusuf Mehdi, senior viceprezident společnosti Microsoft. Podle něj budou uživatelé v budoucnu spíše než zadáváním textových řetězců vyhledávat prostřednictvím obrázků nebo jinou grafickou formou.

    Podle mě blbost. Moc tomu nevěřím. Už vidím jak budu vyhledávat nějaký technický problém týkající se třeba pc a budu se muset proklikávat tisíce obrázky. Nedávám tomu moc nadějí.