Biostar chystá desku Hi-Fi B85S2G s dvojicí síťových portů a Puro Hi-Fi technologií

0

Společnost Biostar představila svou novou základní desku Hi-Fi B85S2G, osazenou paticí LGA 1150 pro procesory Intelu s mikroarchitekturou Haswell.

Nový přírůstek v nabídce používá čipset B85 a bude tedy patřit k těm levnějším modelům základních desek. Deska je vyrobena ve formátu ATX (30,5 × 21 cm) a osazena dvojicí paměťových slotů s podporou 1600MHz DDR3 modulů do maximální společné kapacity 16 GB.

Pro karty lze využít jeden slot PCIe ×16 ve verzi 3.0 a jeden PCIe ×16 ve verzi 2.0 (čtyřlinkový), dále jeden malý slot PCIe ×1 (verze 2.0) a trojici klasických PCI slotů. Pro pevné disky a SSD deska nabízí šest konektorů SATA, ale jen čtyři z nich jsou ve verzi 6 Gb/s (zbylé dva jsou ve verzi SATA 3 Gb/s).

 

Hi-Fi B85S2G se snaží zaujmout především důrazem na zvukovou výbavu, kterou označuje jako Puro Hi-Fi (192 kHz/24bit). V jejím případě jde především o snahu odizolovat audio součástky od možného rušení pomocí oddělených obvodů a napájení. Základem tohoto 8kanálového audia je čip Realtek ALC892. 

Druhou předností desky jsou dva gigabitové síťové porty, které obsluhuje dvojice čipů Realtek RTL8111G. Bohužel, i když Biostar oznámil desku jako cenově výhodnou, skutečnou cenu, se kterou dorazí do obchodů, neprozradil.

Zdroj: Biostar, TechPowerUp

Ohodnoťte tento článek!