Bitchcoin? Nevěstince v Nevadě budou přijímat platby v kryptoměně

1

Denis Hof je majitelem jednoho z nejznámějších nevěstinců ve Státech. HBO o něm dokonce natočila seriál Cathouse a Hof měl i přednášku o prostituci na univerzitě v Oxfordu. Jeho klienti mají zájem o diskrétnost a požadavek na platby v Bitcoinech vzešel právě od nich.

Majitel nevěstince nyní prověřuje možnosti a je také možné, že se jen snaží svůj řetězec dále zviditelňovat (což se mu daří). V Nevadě je totiž reklama na prostituci zakázaná. Volatilní kurz Bitcoinu ale není zatím příliš vhodný pro platby, majitel jakéhokoliv obchodu, který přijímá Bitcoin, si musí pořád hlídat aktuální kurz.

bunny-ranch
foto: Jim Brown

Podle jeho slov jsou klienti „Bunny Ranche“ jedni z nejbohatších lidí světa a on jim plní každé přání, takže když mu jednou řekli Bitcoin, zkoumá, jak jej zavést. Tito lidé mají hodně co ztratit a Bitcoin jakožto anonymní platidlo by jim transakce v nevěstinci usnadnil. Chodit do takového podniku s velkou hotovostí není vhodné a platební karty zase nejsou anonymní.

Bitchcoin? Nevěstince v Nevadě budou přijímat platby v kryptoměně

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. jo to určitě 😀 spíše to vidím tak, že Nevadské štětky jsou tak zoufalé, že seberou třeba i virtuální nic, alespoň něco, že … A majitelé obchodů, nevím jak to dělají, ale pokud nechtějí prodělat kalhoty, a pokud něco prodají, pak možná maximálně za polovinu kurzu a i to je docela vysoké riziko … může hlídat co chce, než proběhne transakce, může být aktuální kurz někde úplně jinde, nahoru, dolů …