BitFenix Comrade aneb skříň vhodná pro každého soudruha

0

Společnost BitFenix chystá uvést na trh nový model skříní střední velikosti s označením Comrade (soudruh).

Skříň je vyráběna ve formátu miditower a má rozměry 185 × 428,5 × 470,5 mm. Pojme tak i základní desky plné ATX velikosti. Uvnitř najdete tři standardní 5,25″ pozice v horní části a tři 3,5″ pozice u dna. Mezi nimi je umístěná odsazená klec pro tři 2,5″ disky, čímž se rozšiřuje prostor pro grafickou kartu (do 30 cm). Disky a mechaniky je možné upevňovat bez pomoci šroubováku.

Součástí balení je jeden zadní ventilátor s průměrem 120 mm, který slouží na vyhánění teplého vzduchu ze skříně. Pro lepší cirkulaci je možné do přední části osadit dva další nasávací 120 mm ventilátory, které si však už budete muset obstarat sami. Jejich pozice je vybavena odnímatelným prachovým filtrem, který najdeme taky pod pozicí napájecího zdroje.

 

Comrade bude dostupný v černém a bílém barevném provedení. Přední panel s konektory je umístěn na pravém boku plastového čela. Najdete na něm tlačítka pro zapnutí a restart, zvukový vstup a výstup a dvojici portů USB, z nichž jeden je ve verzi 3.0.

I když se BitFenix vyjadřuje o skříni jako o levném řešení, předpokládanou cenu zatím neprozradil. Není známo ani datum uvedení na trh, avšak pravděpodobně to bude hned začátkem příštího roku.

Zdroj: TechPowerUp, BitFenix

BitFenix Comrade aneb skříň vhodná pro každého soudruha

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář