BitTorrent Sync pro Windows Phone nabídne také zálohování fotografií

0

Když chcete s někým sdílet větší objem dat, narazíte na limity služeb k tomu určených. Dropbox výborně poslouží pro menší projekty, ale základní kapacitu brzy vyčerpáte a pak už musíte platit. S tím zatočil BitTorrent Sync. Synchronizaci souborů mezi různými zařízeními zvládá spolehlivě a nijak přitom neomezuje kapacitu přenesených dat. To je vykoupeno možností ukládat data v cloudu. Jak název napovídá, data mezi sebou klienti distribuují přímo. Mezi zařízeními.

Což ale pro někoho bude opět výhoda. Zvlášť pokud se bojíte, že by v datech v cloudu někdo čmuchal. V podstatě vám tak služba nabídne podobné funkce jako dávno ukončený Live Mesh od Microsoftu. Synchronizace používá oblíbený a prověřený protokol BitTorrent. Vydání BitTorrent Sync pro Windows Phone se přibližuje, což potvrzuje fakt, že příslušnou aplikaci již naleznete ve Windows Phone Store, odkud si ji ovšem nestáhnete. Museli byste patřit do omezené skupiny betatesterů.

 

I ze dlaždicového zařízení budete mít brzy přístup ke všem synchronizovaným složkám. Betatest byl zahájen nejdříve ve druhé polovině prosince. Kromě přístupu k souborům aplikace nabídne ukládání fotek z telefonu do počítače. V případě zájmu povolíte dokonce automatickou zálohu. Připojení k zálohovaným datům, jak má služba ve zvyku, dovolí kód QR. V tuto chvíli bychom především rádi věděli, kdy se klienta pro dlaždicové smartphony dočkáme.

BitTorrent Sync pro Windows PhoneBitTorrent Sync pro Windows Phone
BitTorrent Sync pro Windows Phone | Foto: Windows Phone Store

Zdroj: Windows Phone Central

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Hm, to znie “dobre”. Zda sa ze Nvidia robi co sa tytka Tegry jedno hlupe rozhodnutie za druhym. Detroit je skrachovane mesto, polovica prevazne bielych ludi odtial utiekla a zo 700 tisic tych co zostali je viac ako 80% ciernych. Mesto chatra, nic tam nefunguje, je tam vysoka kriminalita (klasicky rukopis ked nieco do pazurov vezmu bud socialisti alebo negri). V Europe Nvidiu pravdepodobne podrzi koncern VW, lebo tych par kusov co predaju do Tesiel alebo Lamborghini ich z biedy nevytrhne. Nvidiu drzi nad vodou podarena seria grafik Kepler a divizia GPU im robi takmer 90% trzieb, zatialco trzby za Tegru sa prepadly oproti minulemu stvrtroku o 50% a oproti rovnakemu stvrtroku z minuleho roka dokonca az o 70%! Mozno Tegra 5 ktora bude obsahovat grafiku zalozenu na Keplerovi bude mat vacsi uspech, Nvidia je ale znama tym ze zabija svoje produkty vysokou cenou (to si na poli GPU dovolit moze, ale na poli SoC kde je konkurencia vysoka nie).