BitTorrentový klient Transmission jde za hranice OS X a Linuxu – na Windows

0

Znáte Transmission? Tento otevřený klient pro výměnnou síť BitTorrent byl sice považován za multiplatformní, ale na Windows oficiálně přichází teprve teď. Mnoho let jej ke stahování používají uživatelky a uživatelé OS X a Linuxu. V nedávné době se kvůli otevřenosti stal obětí a roznášel ransomware pro jablečný operační systém. Zakládá si na tom, že je zdarma. Neobtěžuje tedy reklamami a neplatíte za další funkce.

Transmission vyšel i pro Windows
Transmission vyšel i pro Windows

Kdyby se vám znelíbil směr, kterým směřuje pod vedením nového vlastníka populární uTorrent, máte další alternativu, se kterou si zcela zdarma a legálně stáhnete např. tento obří balík hudby. Podle TorrentFreaku se jedná o jeden z nejstarších klientů pro BitTorrent, dále je jeden z nejpoužívanějších jednak na platformách OS X a Linux, jednak patří k nejpoužívanějším vůbec.

Program se příliš neliší od sesterských verzí. Prozatím se varianta pro Windows schovává v adresáři spolu s dalšími instalačními programy, na hlavní stránku oficiálního webu se dostane až s další verzí. Transmission si stáhnete z webu download.transmissionbt.com/files. K dispozici je verze 2.92, a to ve verzích pro 32bitová i 64bitová Windows. Klient nepatří k nejkrásnějším a platí za jednodušší. Obavu mám také o ergonomii. Myslíte, že nám má co nabídnout?

via TorrentFreak

BitTorrentový klient Transmission jde za hranice OS X a Linuxu – na Windows

Ohodnoťte tento článek!