Black Friday nabízí zajímavé příležitosti nejen k výhodným nákupům elektroniky

2

Chcete nakoupit vánoční dárky za nejlepší ceny? Díky Black Friday seženete veškeré zboží v desítkách obchodů až o 80 % levněji! Letošní ročník připadá na 23. listopadu. Kde se vyplatí nakupovat a jak ušetřit maximum peněz?

Black Friday neboli Černý pátek je nákupní horečka, která má původ v USA. Díky obrovským slevám se Black Friday těší rok od roku větší oblibě jak u prodejců, tak u nakupujících. Svátek tedy láká každým rokem více obchodů, které se do akce zapojují a přinášejí zákazníkům nové nabídky.

Elektronika za bezkonkurenční ceny? Tady ji koupíte nejlevněji

Chcete svým blízkým pod stromečkem udělat radost novým mobilním telefonem nebo notebookem? Elektronika, mobilní telefony a software jsou v posledních letech mezi vánočními dárky trhákem. Jinak tomu jistě nebude ani letos. Během Black Friday 2018 přitom výhodně nakoupíte oblečení, kosmetiku, hračky pro děti i již zmíněnou elektroniku. Které obchody jsou do akce zapojeny a jaké slevy nabízejí? Představujeme 3 TOP velikány.

1.  Mall.cz

Nakupujte elektroniku výhodně. Mamince dejte pod stromeček pračku, tatínkovi třeba vrtačku a sourozencům nejnovější mobilní telefony za výhodné ceny. Black Friday na Mallu slibuje až 80% slevy! Pohlídejte si novou vlnu akčních nabídek, která přichází vždy po 6 hodinách. Navíc díky Tipli.cz získáte v obchodě Mall až 4 % zpět díky cashbacku. Jak to funguje?

Zaregistrujte se na Tipli.cz a proklikněte se do obchodu. Díky cashbackovému portálu ušetříte peníze z každého nákupu provedeného přes internet. Vyberte si zboží, zaplaťte a počkejte si na odměnu. Za přivedení zákazníka dostane Tipli od obchodu provizi. O tu se s vámi poté rozdělí.

info 01 cz

Cashback získáte i v dalších Tipli partnerských obchodech s elektronikou, jako jsou například OKAY elektro, Smarty nebo Kasa.cz.

2.  Alza.cz

Obchod Alza si Black Friday oblíbil natolik, že ho pořádá i několikrát do roka. Během předvánočního Černého pátku slibuje ceny až o 80 % nižší. Kupte ve výprodeji například grafický notebook, tablet nebo kvalitní zrcadlovku. Díky kladným recenzím a pozitivním zkušenostem s případnou reklamací můžeme Alzu pouze doporučit.

3.  OKAY elektro

I v OKAY se můžete těšit na obrovské slevy na veškerý sortiment. Ušetřete až 55 % na vybraných produktech. Kvalitní elektroniku za takové ceny totiž jindy, než během Black Friday neseženete. V OKAY koupíte výhodně notebooky, software nebo počítačové hry.

TIP: Víte, že OKAY prodává kromě elektroniky také nábytek? Ušetřete během Černého pátku také na vybavení domácnosti.

Udělejte si radost nebo potěšte své blízké pořádným dárkem! Díky Black Friday si totiž můžete dovolit i jinak poměrně drahé herní vybavení nebo kvalitní mobilní telefony. Pořiďte si zboží s cashbackem a nakupujte za minimální částky. Podívejte se také na Black Friday na Tipli a zjistěte, ve kterých obchodech získáte kromě slevy také cashback. Ten navíc můžete využít po celý rok. Nakupujte proto z pohodlí domova, bez zbytečných tlačenic a navíc ještě o pár procent levněji!

Black Friday nabízí zajímavé příležitosti nejen k výhodným nákupům elektroniky
Ohodnoťte tento článek!
1.3 (26.67%) 36 hlasů

2 KOMENTÁŘE