BLBot sleduje největší česko-slovenské konspirace. Co se sdílí nejvíce?

4
Pinnochio
Ilustrační foto (zdroj: jackmac34 / Pixabay)

Havel, Kiska, Kalousek, Soros, Obama, EU, neziskovky, inkluze, očkování, chemtrails, muslimové a další výbušná témata mají na Facebooku obrovský ohlas. Tisíce fanoušků facebookových stránek sdílí různé teorie o tom, že není všechno tak, jak se nám snaží mainstreamová média a politici namluvit.

Web blbec.online tyto stránky/skupiny sleduje a analyzuje. Automat BLBot každou hodinu projde aktuálně přes 800 stránek různých konspirátorů a extrémistů a sleduje, co se za posledních 12 hodin, 24 hodin nebo týden nejvíce sdílelo, na které stránky vedlo nejvíce odkazů a kde se nejaktivněji promazávají diskuze. Vše lze také filtrovat. Na webu můžete i vyhledávat mezi 250 000 příspěvky a více než milionem komentářů.

BLBot se zaměřuje na české a slovenské stránky. Nerozporuje konspirace a neuvádí vše na pravou míru, o tom se starají například Manipulátoři.cz. Pouze sbírá data a třídí stránky na ty, které fandí náckům, komunistům, Putinovi atd. Právě škatulkování a označování všech příznivců jako blbců snižuje vážnost celého projektu, který jinak dělá záslužnou věc.

BLBot sleduje největší česko-slovenské konspirace. Co se sdílí nejvíce?
Ohodnoťte tento článek!
3.8 (76.36%) 11 hlasů

4 KOMENTÁŘE

  1. Je hezke ze levicovy blbci si za dotacni penize zridi stranky ktere sleduji pravicove servery a nejak je hodnoti. Nechapu ale proc si mysli, ze to co se tam objevuje jsou blbosti a manipulace. Je zajimavy ze jako extremisticke nejsou brany napr. Strana zelenych, pirati, antifa a ruzne deviantni neziskova sdruzeni