Bližší informace o Toshibě Qosmio X870: čtyřjádrový procesor a GTX 670M

0

Není to tak dávno, co jsme vám představovali nový herní a multimediální notebook od Toshiby pod názvem Qosmio X870. Nyní se serveru Donanim Haber dostal do rukou a díky nim tak známe alespoň jednu z nabízených konfigurací.

Toshiba Qosmio X870

Toshiba Qosmio X870

Sedmnáctipalcové Qosmio X870 nabídne kromě Full HD displeje s možností 3D zobrazení (3D Vision) již známý a podle všeho poměrně oblíbený čtyřjádrový procesor Intelu Core i7-3610QM, se kterým se poslední dobou setkáváme snad u každého druhého nově představeného notebooku. Grafiku bude zajišťovat karta GeForce GTX 670M se 2 GB paměti GDDR3, což je, jak naši čtenáři jistě již ví, přeznačená starší GTX 570M na vyšších taktech. To ale neznamená, že by grafika byla slabá, pouze bude (velmi pravděpodobně) žravější než kdyby se jednalo o čip z nové architektury Kepler.

Toshiba Qosmio X870 Toshiba Qosmio X870 Toshiba Qosmio X870

Zbytek sestavy zůstává stejný, psali jsme o něm již dříve – zmíněný Full HD displej s úhlopříčkou 17,3 palců, 16 GB RAM, dvojice disků s kapacitou až 2 TB, případně kombinaci HDD + SSD; k tomu Blu-ray vypalovačka, reproduktory Harman/Kardon a bohatá konektorová výbava.

 

Zdroj: Donanim Haber (via TechPowerUp)

Ohodnoťte tento článek!