Blogger.com: nejúspěšnější blogovací systém bude ještě lepší

0

Googlu se nedaří v oblasti sociálních sítí, ale jednu spřízněnou oblast má přece jen úspěšnou. Blogovací systém Blogger, který od Pyra Labs odkoupil v roce 2003, je stále nejčastějším místem pro webové deníky, podle Alexy je šestou nejnavštěvovanější stránkou světa.

Loňský rok byl prý nejúspěšnější vůbec. Celkem 400 milionů čtenářů si přečetlo více než půl milionu příspěvků. Google navíc platformu obohatil o nový návrhář šablon (včetně těch pro mobilní telefony), spamové filtry, statistiky v reálném čase, webové fonty a další drobné změny. Podle nezávislého měření Royal Pingdomu měl navíc 100% dostupnost v celém roce.

Letos chce Google uvést nový (pěknější) editor pro psaní, aktualizace se dočká i dashboard (přehled stránky). Poslední novinkou má být jakýsi hledač příbuzných příspěvků – relevantních blogpostů vztahující se k tématu, které právě čtete.

Blogger Blogger
Blogger.com starý editor | nový editor, foto: Google

Zdroj: Google

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. TM je lakomec,osazenych technologii 3G ma spoustu lokalit, nektere i 7 mesicu !!!! a dodnes nejedou…jestli chysta nejaky velky boom,spusteni “pul republiky” v 1 tyden…nevim,nebo ze by problem s paternimi pojitky, jako melo nedavno O2,ktere na tom bylo podobne,lokality osazeny ale neni jak kvalitne pripojit k vykonnym paterim…

     

    aspon ze EDGE u TM jede obstojne,na maily apod. dostacuje,zatim :o))) a jeste by me zajimalo, proc TM stale investuje do utopie zvane 4G internet,to bylo kecu ze s vystavbou 3G konci 4Gnet, ale stale se objevuji nove sajty…leva ruka nevi co dela prava ?

     

    PW