Blogujte snadněji s novými plug-iny

0

Celkem tři plug-iny (neboli zásuvné moduly) byly nedávno uvolněny týmem starajícím se o vývoj Windows Live Writeru. První, zvaný DiggThis, již svým názvem prozrazuje své schopnosti: Umožňuje jednoduše přidat tlačítko „Digg this“ do vašeho blogového příspěvku. Tak můžou čtenáři jednoduše zařadit příspěvek do databáze populární služby pro sdílení webového obsahu: Digg.com. Na výběr je z několika vzhledů tlačítka.

Stejně tak při pohledu na jméno druhého lze uhádnout jeho funkci. Twitter Notify se postará o automatické přidání odkazu na článek do mikroblogu na serveru Twitter.com. Ke správné funkci musíte mít samozřejmě na tomto serveru účet.

A kdyby vás náhodou přepadla touha přidat obrázek ze svého blogového postu na populární Flickr, jistě budete mít radost z plug-inu třetího. Flickr Upload totiž vybraný obrázek z blogového zápisku na tento populární web pro sdílení fotografií automaticky přidá.

Zdroj: Windows Team Blog

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Přidávám se k přání a přeji příjemné prožití vánočních svátků, spousty pohody, štěstí, zdraví a lásky a též mnoho zdaru a úspěchů do příštího roku 2009, celé redakci i všem čtenářům.

    Přemysl „Mr.Gentleman“ Vavroušek aka DJ.Snail