Brondi: vysílačky stále žijí

0


Brondi BR-FX200 patří k vyšší třídě s dosahem až deset kilometrů…

Postupně přišel věk mobilních telefonů, které odstavily vysílačky na vedlejší kolej. Čas od času sice nějakou zahlédneme v nabídkách teleshopingových firem (ovšem kdo by nechtěl vysílačku od Horsta Fuchse), potkáváme je třeba i v elektro obchodech. Ale přiznejme se: kolik jim věnujeme pozornosti?

Proto mě zaujalo oznámení o dvojici nových vysílaček italské společnosti Brondi. Jedná se o modely BR-FX3 Twin (doporučená prodejní cena je 699 korun) a BR-FX200 (v ceně 1 699 korun). Levnější model nabízí dosah až pět kilometrů, jednoduchý podsvícený LCD displej nebo i uzamykání tlačítek. Profesionálněji pak již vypadají vysílačky BR-FX200: slibují dosah až deset kilometrů, mají také podsvícený displej a navíc k nim dostanete ještě praktický dobíjecí stojánek.


Veselejší model BR-FX3 je určen pro méně náročné použití…

Oba modely jsou kompatibilní s vysílačkami typu PMR466, k dispozici je osm kanálů, které je možné současně skenovat a také monitorovat aktuální kanál (i dva kanály současně). Pro každý kanál máte k dispozici 38 kódů, díky kterým máte celkem k dispozici až 304 použitelných frekvencí. Vypadají zkrátka zajímavě a to natolik, že se již těším na jejich podrobný test.

 Odkazy k tématu: Brondi

Brondi: vysílačky stále žijí

Ohodnoťte tento článek!

Sdílejte