Bundlovací akce u AMD: K Radeonům RX 480 dostanete zadarmo hru Civilization VI

3

Po nějaké době je tu zase „bundle“ u výrobce grafických karet, neboli akce, kdy se kvůli podpoře prodeje bude k nějaké grafice přikládat zdarma kupon na legální stažení nějaké hry. Takovouto pobídku pro vánoční tržby mají údajně mít obě firmy (dle uniklých informací), nicméně oficiální je to zatím jen u AMD. U bundlu Nvidie raději počkáme na potvrzení, ať máme informace o podmínkách přesné, měl by ale také odstartovat během několika dní.

AMD bude k vybraným Radeonům nabízet nejnovější díl série strategií Civilization VI – respektive celým jménem Sid Meier’s Civilization VI – který vyšel před necelým měsícem a jde tedy stále ještě o docela čerstvou novinku. Těmi vybranými Radeony bude vlastně model jeden, Radeon RX 480 z aktuální generace Polaris. Vedle samostatných balení této grafiky by se věc měla týkat i některých hotových sestav s touto kartou, i u těch tak bude možné někdy kupon na Civilizaci nalézt. Nárok je jinak jak s 8GB, tak s 4GB verzemi karty.

Sid Meier’s Civilization VI
Sid Meier’s Civilization VI

Akce běží od 15. listopadu, takže už by jí mělo být možné využít, a pokračovat má do 15. ledna. Ovšem kupon je pak nutné uplatnit do 15. března, nebo propadne (podrobné podmínky viz zde). Jako obvykle ale je druhou podmínkou koupit dotyčný Radeon RX 480 v některém ze spolupracujících obchodů, jelikož kupony k nim přikládá právě prodejce. Při koupi si tak zkontrolujte, zda máte kupon u karty uveden. Pro naše zemí s AMD obvykle na těchto akcích spolupracuje Alfa.cz a T. S.Bohemia, které už v tuto chvíli u karet kupony mají, a Alza.cz a CZC.cz, které ještě potvrzené nemáme (Aktualizace: CZC.cz už kupony také u karet uvádí). Nejspíš ještě toliko nemají aktualizovaný katalog a eventuálně se přidají také.

 

 

Pro Civilization VI vyšel speciální ovladač

Kupon se pak jako obvykle uplatňuje na webu AMD Rewards. Licence je klasicky elektronická a měli byste ji zřejmě dostat skrz službu Steam. AMD jinak včera speciálně pro tento titul vydalo ovladač s optimalizovanou podporou – Radeon Software Crimson Edition 16.11.4, takže doporučujeme aktualizovat, chystáte-li se toto hru hrát.

Zdroj: AMD

Bundlovací akce u AMD: K Radeonům RX 480 dostanete zadarmo hru Civilization VI

Ohodnoťte tento článek!

3 KOMENTÁŘE