Byly odhaleny barevné varianty krabic s Windows 8 a modré balení Pro Pack

0

Dříve se na internetu objevil snímek údajného krabicového balení Windows 8. Tento operační systém si budete moci zakoupit digitálně, avšak pro zájemce bude stále k dispozici verze na fyzickém nosiči, byť bude o to dražší. Microsoft si s papírovým balením opravdu vyhrál, krabice vyhlíží pěkně barevně a elegantně současně. Základní edice bude prodávána v bílé, dražší Pro pak v černé variantě.

Tip: … a takhle vypadá krabicové balení Windows 8. Obsahuje nové logo

Kromě tohoto se nyní ví, jak bude vypadat ještě jiná krabice. Pokud se nejedná o podvrh, znamená to, že bude na pultech obchodů samostatně k dostání rovněž tzv. Pro Pack. V podstatě se jedná o upgrade ze základní edice na Windows 8 Pro s aplikací Windows Media Center. Multimediální centrum si budete moci dokoupit rovnou v systému, avšak současně se budete muset vybavit dražší variantou Osmiček, v té základní program pracovat nebude.

 

V balení bude pouze produktový klíč, avšak žádný disk. Všechny funkce tedy systém obsahuje v základní výbavě, jen je musíte odemknout.

Windows 8 Pro Pack

 

Kromě modré krabice Pro Pack polský zdroj odhalil, že balení Windows 8 budou vyvedena v několika barevných variantách. Měnit se ale nebude základní bílá a černá, jiné variace obsadí prostor loga a proužku na boku. Jak Windows 8, tak Windows 8 Pro by podle snímků měla být v prodeji přinejmenším v pěti barevných variantách. Skoro jako kdyby Microsoft chtěl apelovat na sběratele a fanoušky, aby nasbírali všechny krabice. Jedna police by vám na ně ale stačit nemusela.

 

Windows 8

Windows 8 Pro

Zdroj: CentrumXP.pl via Neowin

Ohodnoťte tento článek!