Canon X Mark I Mouse: myš pro obchodní cestující

0

Canon, známý nejen výrobou domácích či profesionálních tiskáren a fototechnikou, rozšířil svoji řadu kalkulaček X Mark o zajímavý model I Mouse. Jde o chytrou kombinaci kalkulačky s externí Bluetooth klávesnicí pro notebooky bez numerické bloku šikovně zabalené do myši k notebooku.

Díky integrovanému rozhraní Bluetooth 2.0, myšovým tlačítkům a plně funkčnímu skrolovacímu kolečku bez problémů poslouží jako výkonná bezdrátová laserová myš (1200 dpi). Uživatelé tak mohou snadno ovládat svůj počítač a provádět matematické výpočty s pomocí jednoho zařízení.

Díky kompatibilitě se systémy Windows i Macintosh umožňuje použití různých typů počítačů. Kromě funkce myši může navíc plnit funkci bezdrátové počítačové numerické klávesnice pro zadávání číselných dat, což je zvláště praktické při použití přenosného počítače.

Výpočetní funkce kalkulačky X MARK I MOUSE lze také uzamknout , aby se zabránilo nežádoucímu stisknutí numerických tlačítek během jejího použití ve funkci myši.

Prozatím není určeno přesné datum uvedení v České republice ani doporučená cena.

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Hlavní problém u větších zařízení je vidět na spodních dvou obrázcích: kdo to jako bude držet? Navíc zrovna tyhle dvě akce (otáčení, zvětšování) jde dělat i prsty jen jedné ruky.