CeBIT 2010: A-Data a smršť disků

0

Stánek tchaj-wanské společnosti možná netáhl tolik, kolik by mnozí čekali, přesto se na něm dalo pár krásných novinek nalézti. Vizte vlastnoručně pořízené fotografie produktů z výstavy CeBIT 2010 serverem ExtraHardware.cz (velké díky Mirkovi Jahodovi a Radku Bábíčkovi), jistě nebudete zklamáni.
A-Data si na tabuli přichystala několik log různých serverů, které hodnotily jejich výrobky. ExtraHardware má slušné jméno, nechybí naše hodnocení Smart Buy! pro produkty, které se vyplatí koupit (naleznete jej na fotografii vpravo dole). Z úložných zařízeních vizte 2,5″ externí disky ze série Nobility (model SH02, lesklý NH92 a odolný SH93), trošku podivně pojmenovaná Classic skupina zahrnuje decentní modely spolu s divoce pomalovanými (ten kolibřík vypadá velice hezky).
Ani na SSD se nezapomnělo, k vidění byl kousek s kódovým názvem S599 (pohání ho řadič SandForce, zřejmě model SF1200), jehož fotografie výkonu ale nenaleznete níže – ty patří USB disku taktéž k počítači připojeného.  Sekvenční čtení a zápis o hodnotách 197/172 MB/s napovídají, že ani v tomto případě nepůjde o žádného hlemýždě. Nakonec jsme obdrželi i jeho fotografii, připojen je podle všeho přes rozhranní USB 3.0 k desce Gigabyte P55A-UD7 s procesorem Core i7-860.

Na samotný závěr reportu z CeBITu jsem si dovolil ponechat lahůdku v podobě odolných externích disků se jménem Superior SH93. A-Data jejich výdrž názorně demonstrovala umístěním do písku a koupáním v akváriu, což musela být pro návštěvníky výstavy jistě zajímavá akce. O dalších novinkách z Hannoveru vás budeme samozřejmě informovat, pokud chcete vidět více fotografií, otevřete si kteroukoli z miniatur a listujte galerií na samostatné stránce.

Ohodnoťte tento článek!