Čekat na Windows 7 SP1 je prý zbytečné

0

Operační systém Windows Vista příliš mnoho úspěchu nesklidil, ačkoliv se Microsoft dušoval, jak skvělý systém to vlastně vyrobil, a že není třeba čekat na první servisní balíček, aby se dal opravdu rozumně používat. Toto tvrzení by se možná dalo požadovat i za pravdivé, nicméně jsme nakonec museli čekat na něco jiného, a to ovladače, jejichž počáteční nedostatek je hlavní příčinou negativní pověsti tohoto systému.

Windows 7 si právě z tohoto důvodu zachovává zpětnou kompatibilitu, aby nezískal podobný nepotěšitelný status. Zřejmě proto Microsoft vytahuje stejnou hlášku zpět na povrch a nabádá zákazníky, aby upgradovali ihned.

testovací verze se projevily svou skvělou stabilitou a spolehlivostí doprovázenou takřka bezproblémovou instalací ovladačů zařízení, přičemž finální verze toto údajně dotáhla k dokonalosti a oproti Windows Vista dokonce zrychlila.

Díky tomu se není třeba obávat nasadit Windows 7 okamžitě namísto zdlouhavého čekání na Service Pack. Společnost pro analýzu trhu IDC předpokládá, že do tří let 59 % všech desktopovových počítačů přejde na Windows 7. Myslíte si, že se dá „sedmičkám“ opravdu věřit nebo si raději ještě počkáte?

Zdroj: Softpedia

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. „Dost ale možná, že jste ji ani nezaregistrovali.“

    Přesně tak. Já v opeře používám vyhledávací políčko, popřípadě přímo adresní řádek a na hlavní google stránku nechodím.