CEO hardwarové firmy MSI dnes zemřel po pádu ze sedmého patra

7
Charles Chiang
Charles Chiang
-
Zdroj: Wikipedia, koláž

Generální ředitel společnosti MSI zemřel po pádu z budovy. Bylo mu 56 let. Smutnou událost již kromě lokálních médií potvrdilo i MSI. Sheng-Chang (Charles) Chiang jako CEO vedl společnost od ledna minulého roku, ale jinak v ní působil dvacet let.

Přestože se jej lékaři ještě snažili zachránit, pád ze sedmého patra na vozovku byl nakonec bohužel smrtelný. Incident řeší policie, která zatím nesdělila, zda šlo o nehodu. Událost se stala v jedné z budov MSI.

MSI, neboli Micro-Star International je tchajwanská společnost. Vyrábět počítače začala v roce 1986 a dnes se nejvíce soustředí na herní hardware. Charles Chiang měl dříve na starosti segment stolních počítačů a byl videprezidentem oddělení výzkumu a vývoje.

Mluvší MSI sdělil webu Tom’s Hardware: „(Charles Chiang) byl součástí naší společnosti po dvacet let, měl pro nás vynikající přínos a byl svými kolegy obdivován. Pan Chiang byl respektovaný lídr v rodině MSI, který pomohl vydláždit cestu k úspěchu značky. Všichni jsme hluboce zarmouceni touto zprávou a truchlíme nad ztrátou pana Chianga. Celý tým ho hluboce postrádá.“

zdroj: Kitguru, Guru3D

CEO hardwarové firmy MSI dnes zemřel po pádu ze sedmého patra
Ohodnoťte tento článek!
3.8 (75.86%) 29 hlasů

7 KOMENTÁŘE

  1. Vrcholoví manažeři nepáchají seppuku jen tak, extrémní tlak na výkon a výsledky je vstupní požadavek na CEO obecně u takto velkých firem, takže buď kryl nějaký problém, nebo ho to tady už nebavilo..