Černo-stříbrný elegán v podání Dellu

0

Poptávka po stylových monitorech evidentně roste a tak i Dell spěchá se svou troškou do mlýna. Jeho elegantní monitor nese označení SX2210, pod kterým se skrývá širokoúhlý 22″ panel (respektive 21,5″) s poměrem stran 16:9 a Full HD rozlišením 1920 × 1080 px. 

Maximální jas je zde papírově stanoven na 300 cd/m2, kontrast pak spočítali na 50000:1. Doba odezvy je rychlé 2 ms, což ale v praxi nemusí vůbec nic znamenat. Napovídá to ale mnohé o použitém panelu, který bude na 99,9 % TN. O pozorovacích úhlech se Dell raději nezmiňuje.

Součástí monitoru je i 2MPx web kamera podpořená rovnou dvěma mikrofony. Nezapomnělo se ani na dostatek videovstupů, takže na své si přijdou příznivci D-Sub, DVI i HDMI. Periferie můžete připojit ke čtyřem USB portům. Cena je stanovena na 279 USD, záruka je pak pro Dell standardní tři roky.

Pokud si chcete udělat obrázek o tom, jak se na takovém monitoru pracuje, doporučuji si přečíst naši recenzi panelu BenQ M2200HD s velmi podobnými parametry. Ten také bude jedním z jeho hlavních konkurentů.

Zdroj: TC Magazine

Ohodnoťte tento článek!