Černý pátek je tady. iPady, iPody a MacBooky jsou se slevou 4 až 30 %

0

Černý pátek je zase tady. Tradiční americký svátek, který začíná hned po Dni díkuvzdání, je po Vánocích druhým nejsilnějším nákupním obdobím. Prodejci lákají na akce, pokladnami se protočí miliardy. Sympatické je, že Apple tento den naděluje všem bez rozdílu regionu. Už podruhé si můžeme užít slev od Applu i v České republice. Loni jste mohli nakoupit o 4 až 28 procent levněji. Jak to bude letos?

Černý pátek Applu bude zase i v ČR
Černý pátek Applu bude zase i v ČR

Oživeno

22. listopadu v 18:04

Slevy kvůli časovým pásmům startují nejdříve na východě. Apple Story v Austrálii a na Novém Zélandu už prozradily, co se bude zlevňovat letos. Vybírat můžete z velkých iPadů, iPodu Touch 4. a 5. generace, iPodu Nano, MacBooků Air a Pro (včetně verze s displejem Retina). Apple snížil ceny routerů AirPort Express a Extreme, Time Capsule a také periferie Magic Mouse, Mgic Trackpad a Wireless Keyboard. Kromě toho se slevy dočkaly i originální pouzdra a kryty pro iPady.

Ceny můžete kontrolovat např. v australském Storu, ale už za pár hodin budeme znát i ty české.

Zklamáni mohou být ti, kteří čekali levnější iPad Mini. Naopak iPhony, iPody Shuffle a Classic, Apple TV, Macy Mini a Macy Pro Apple nezlevnil ani loni. Bez slev jsou letos i nové iMacy. U nich je ale problém spíš v dostupnosti. Menší 21,5″ modely mají přijít někdy v listopadu a 27″ až v průběhu prosince.

23. listopadu v 7:50

Český online Apple Store už obsahuje nové ceny. Slevy jsou opravdu podobné jako loni, zhruba od 4 do 30 %, případně od 181 Kč do 2702 Kč. Akce pochopitelně platí pouze dnes, zítra již budou produkty za standardní cenu. Zajímavostí je, že dnes platí bezplatné doručení pro všechny zlevněné nákupy, nejen ty nad 2950 Kč.

Slevy

Pokud se vám nezobrazila vložená tabulka, můžete si ji stáhnout jako obrázek v PNG.

Ohodnoťte tento článek!