CES: HTC Titan II – pan fotograf s 16 Mpx

0

Kromě Nokie ukázala na CESu nový top model také společnost HTC. Titan II je v podstatě stejný jako předchozí dva měsíce starý model, o němž si můžete přečíst v naší recenzi. Hlavním rozdílem je podpora amerických sítí LTE, k telefonu dostanou přistup nejdříve zákazníci operátora AT&T stejně jako u Nokie Lumie 900.

Druhý titán má shodný 4,7″ displej s rozlišením 480 × 800 px. Ale tělo doznalo několika změn. Půdorys je téméř stejný, přední strana až na detaily také. Ale HTC přidalo na tloušťce (13 mm oproti 10 mm), zato však ubralo na hmotnosti (147 g místo 160 g). A to přesto, že se zvětšil akumulátor (kapacita 1730 mAh místo 1600 mAh).

HTC Titan II

Hlavní novinkou je ale lepší fotoaparát. To je také jediné místo, kde může HTC více experimentovat. Displej nikdy nebude mít lepší, neboť největší konkurenti Samsung a LG si je vyrobí sami a nemusím na sobě šetřit.

Ale HTC může nabídnout lepší služby a právě fotografický senzor. Ten má nově rozlišení 16 Mpx (4640 × 3480 px) a světelnost f/2.2. Samozřejmě nechybí autofocus nebo dvoudiodové přisvětlení. Potěší stabilizace obrazu a lepší citlivost díky snímači BSI. Video je ale vinou systému a omezenému hardwaru stále „jen“ v 720p. Kromě toho vepředu najdeme ještě 1,3Mpx kamerku pro videohovory.

Zdroj: HTC

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. V Praze to najde dokonce několik desítek hajzlů na jednom místě. V jedné budově. Mají tam takový řečnický pult a exkrementy se jim řinou z úst. A že prej Dantovo peklo nikdo nepřekoná 😉