CES: Roccat útočí na trh s herním příslušenstvím

0

Roccat, značkový výrobce zejména herního příslušenství, se rozhodl zaútočit také na americký trh s novým kompletem složeným z klávesnice, myši a headsetu. Tato jinak poměrně obvyklá trojice herních zařízení je výjimečná tím, že spolu jednotlivé kusy spolupracují. Pro uvedení této novinky byl vybrán právě probíhající veletrh CES (z anglického Consumers Electronics Show) v Las Vegas.

Roccat klávesnice Isku

Tento set se skládá z klávesnice Isku a myši Kone s rozlišením 6000 obrazových bodů na palec (dpi), které spolu navzájem komunikují pomocí exkluzivního protokolu „Talk“. Ten umožňuje jednoduše aktivovat makra pro myš přímo z klávesnice. Pokud se tedy například ve hře dostanete do vhodné pozice pro odstřelení nepřítele, stisknete „easy-aim“ na klávesnici a myš se ihned přepne do rozlišení vhodného pro přesné zamíření.

Roccat myš Kone

Součástí tohoto kompletu je také headset s mikrofonem pyšnící se prostorovým zvukem (5.1 surround). Jednotlivé součásti jsou prodejné zvlášť za následující ceny: klávesnice 90 USD (cca 1800 Kč), myš 80 USD (1600 Kč) a headset 120 USD (2400 Kč). Toto vše bude k dispozici již v únoru tohoto roku.

Roccat HeadsetRoccat ovládání headsetuRoccat klávesnice Isku

Zdroj: Engadget

 

CES: Roccat útočí na trh s herním příslušenstvím

Ohodnoťte tento článek!