Česká pošta: „Balíčky z e-shopů podané do 21. prosince stihneme dodat do Štědrého dne“

0

Pokud necháváte nákup dárků v e-shopech na poslední chvíli, tím mezním termínem pro objednávku bude pondělí 21. prosince. Česká pošta garantuje, že zásilky podané do tohoto data (včetně) stihne doručit před Štědrým dnem. Jen musíte doufat, že i daný obchod stihne expedovat zboží ještě v pondělí.

Česká pošta se připravuje na Vánoce
Česká pošta se připravuje na Vánoce

Alza například u všech produktů ukazuje ikonku, jakým způsobem a zdali vůbec dokáže produkt odeslat před svátky. Jistotou je především osobní odběr na prodejně. Datart slibuje, že menší spotřebiče objednané 21. prosince stihne doručit pod stromeček. S většími je ale třeba si pospíšit. „U velkých spotřebičů zákazníkům radíme udělat objednávky do 15. prosince, protože očekáváme jako každý rok enormní zájem o naši komfortní dopravu, kdy novou pračku, ledničku, sporák nebo televizi vyneseme až do bytu, rozbalíme, zapojíme, a pokud bude třeba, odvezeme i starý spotřebič.“ říká Iva Pavlousková, mluvčí Datartu.

Mall rovnou zavádí garanci doručení do Vánoc. Zboží uložené skladem a objednané od 9. do 19. prosince dodá na prodejnu nebo předá dopravci do 21. prosince, jinak zákazníkům věnuje kupón v hodnotě 250 Kč na další nákup. Mall také prodloužil záruční 14denní lhůtu pro vrácení zboží. Nevhodné dárky koupené od 1. listopadu do 24. prosince bude možné vrátit až do 15. ledna.

 

Zdroj: Česká pošta

Ohodnoťte tento článek!