Česká televize bude pomocí robotických kamer natáčet seriál Láska v čase korony

2
ČT Láska v časech korony
ČT Láska v časech korony
-
Zdroj: ČT

Česká televize chystá pandemiální seriál Láska v časech korony. Mělo by jít o komedii. Hlavní tvůrčí silou je Tomáš Baldýnský, který stojí mj. i za výborným seriálem Kosmo. Natáčení začne za týden a na konci dubna se má na ČT1 již objevit první díl.

A protože platí karanténa, je nutné dodržovat opatření kvůli bezpečnosti herců i tvůrců. Na place tedy mají být přítomni pouze herci a robotické kamery, počet členů štábu bude minimální. Představitelé jednotlivých rolí nebudou mít roušky, což je vyřešeno tak, že v seriálu hrají reální životní partneři (ti mezi sebou mít roušku nemusejí), nebo bude mezi herci bariéra (například dveře).

Bez roušek a s minimálním štábem

Organizace natáčení vzniká během telekonferencí a plánovaných je šest epizod. Zatím je hotový scénář prvního dílu. Tvůrci vyzývají diváky, aby se o své zážitky z karantény podělili a pomohli vzniknout scénářům pro další díly. Můžete tak učinit na webu seriálu.

Tip: Jak naladit ČT3? Nový kanál bude v DVB-T2, na satelitu, kabelovce i IPTV

Seriál bude vyprávět příběhy několika obyvatel jednoho menšího českého činžáku. Hlavními hrdiny příběhu jsou teenager Franta, jehož rodiče se nestihli vrátit ze zahraničí, senior Libor, který je po letech odkázán sám na sebe, když jeho žena uvízne mimo město a mladý manželský pár Petr a Anna, pro které zákaz vycházení a karanténa budou rozhodující zkouškou jejich vztahu.

zdroj: ČT

Česká televize bude pomocí robotických kamer natáčet seriál Láska v čase korony
Ohodnoťte tento článek!
4.7 (93.33%) 3 hlasů

2 KOMENTÁŘE