Ceskopodpalcem.cz: Seznam chce vytáhnout lidi od počítačů

0

Seznam spustil pěknou soutěž pro všechny turisty a dobrodruhy. Vyhrát můžete zájezdy od Firo Tour, skútry Honda PCX125 nebo fotoaparáty Panasonic Lumix DMC-G2 plus řadu menších cen. Pokud nemáte soutěžní ambice, prostě jen můžete vyrazit do přírody nebo na zajímavá místa, která Seznam vyznačil.

Pokud vyhrát chcete, budete potřebovat aplikaci Mapy.cz pro Symbian, Android nebo iOS. Na ní najdete zájmové body, které když navštívíte, získáte body. Další body dostanete za správné zodpovězení otázek na místě, případně splnění dalších úkolů. Kdo získá největší počet bodů, pochopitelně vyhrává. 

Ceskopodpalcem.cz

Ve hře lze ale sbírat ještě některý z 20 odznaků. Každý jeden odznak získáte, pokud navštívíte přesně určená místa. Např. pro odznak Kastelán musíte navštívit 5 soutěžních míst z oblasti hradů nebo zámků, zároveň získáte 700 bodů.

Abyste získali body, musíte se dostat alespoň 500 metrů od daných destinací. Hlavní soutěž probíhá do 1. 9. 2011, ale hraje se také v týdenních kolech – vyhrají ti s největší počtem bodů v jednom týdnu. Startuje se už dnes.

Veškeré informace, aplikaci Mapy.cz ke stažení a pravidla najdete na ceskopodpalcem.cz.

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář