Cetin vám dá 1000 Kč za doporučení nového zákazníka pevného internetu

3
cetin budova
Nová centrála Cetinu
-
Zdroj: Cetin

Cetin jakožto správce největší pevné telekomunikační sítě v Česku nabízí program Doporučovatel. Původně se týkal techniků, kteří třeba během připojování nového zákazníka získali dalšího a tím si přivydělali. Nyní jej rozšířil na všechny.

Tisíc korun tak můžete získat i vy. Mělo by přitom být jedno, ke kterému operátorovi se zákazník přihlásí, podmínkou je pouze to, aby šlo o pevnou síť Cetinu. V síti Cetinu nabízí připojení okolo dvaceti operátorů a jejich nabídky se liší. Někteří z nich pak nabízejí internetové připojení i v rámci jiných (vlastních) sítí, to se týká třeba hlavně Vodafonu.

Program s doporučením se tak týká zákazníků, kteří si sice objednají internet třeba u O2, 365internet nebo Nej.cz, ale v rámci pevné sítě Cetinu, a hlavně přes jeho stránky zrychlujemecesko.cz. Podrobnosti uvádí Cetin ve své zprávě. O službě (ještě v původní formě) je také aktuální podcast Cetinu.

Cetin počítá i se zapojením firem a influencerů se sdílením jeho bannerů. Banner ani odkaz ale neobsahují žádný unikátní kód doporučovatele. Naopak nový uživatel je při registraci dotázán na e-mail toho, kdo mu připojení doporučil. Doporučit se tak dá i slovně, ale jako doporučovatelé byste měli být zaregistrovaní. Nelze při objednávce zadat e-mail úplně kohokoliv. Cílem je, aby doporučovatelé doporučovali službu ideálně na základě nějaké zkušenosti. Pokud se takto k síti Cetinu připojí nový zákazník a vydrží minimálně 60 dnů, Cetin vám vyplatí peníze.

Ohodnoťte tento článek!

3 KOMENTÁŘE

 1. Super…
  Kdo si chce vydělat?
  Nechám se doporučit a spolu se mnou dalších 12 lidí z naší bytovky xD xD
  Už 10 před 10 lety jsem u O² řešil jestli by se ze sloupu který mám před balkonem dál natáhnout internet do bytovky. Ze strany dodavatele O2 a subdodavatele/budovatelé sítí by to ani tenkrát nebyl problém a už tenkrát by nás to nestalo ani 1 Kč
  Jenže to zatrhla obec, protože by se v trávníku musel vykopat příkop široký půl metru a pokácet tenkrát 2 malé asi 1m vysoké borovice.

  A dnes po 10 letech jsme odkázáni na různé mobilní přijímače s moderním „LTE“ !!!
  s rychlostí 5-10Mbps
  nebo lokálního ISP který nabízí až závratných 20Mbps (za 475Kč)

  PS: Poslední půl rok !! se snažím o zajištění přístupu na střechu pro nového poskytovatele k instalaci 5G antény pro až 400Mb (za 530Kč),ale vzhledem k tomu jak děti vleče,
  to moc nadějně nevidím
  Takže mile rád se nechám doporučit, pokud Cetin ukecá paní na našem stavebním úřadě aby nás Cetin připojil na optiku nebo aspoň obyč kabel