Chcete vydat knihu, ale nemáte peníze? CreativeDock chystá sdílené nakladatelství

1

Pražský CreativeDock chystá novou firmu a opět půjde o sdílenou ekonomiku. Stejný tým stojí i za sdílenou půjčovnou aut HoppyGo. Pod názvem Pointa tentokrát půjde o nakladatelství, které pomůže vydávat knihy začínajícím autorům. Na novinku upozornil Martin Malý na Facebooku.

Pokud tedy máte autorské choutky, ale žádné peníze ani zkušenosti, Pointa se pokusí na vaši knihu vybrat peníze podobně jako na Kickstarteru. Když bude mezi lidmi zájem, tak knihu pomohou vydat.

screenshot-2017-10-06-14-01-06

Zatím jde jen o testovací provoz a není jisté, že skutečně dojde ke spuštění služby, nicméně jde o zajímavý nápad. CreativeDock kvůli tomu hledá ilustrátory, korektory či grafiky, kteří ideálně mají s publikací nějaké zkušenosti.

pointa4

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Před lety jsem přispěl na Startovači na knížku Evy Hauserové a byla to jedna z nejlepších knížek, co jsem následující rok četl. Ale nějak nechápu, čím se má pointa odlišovat od jakýchkoli jiných podobných fundraisingových stránek. Protože najít službu, co za vysbírané peníze tu knihu udělá je taky jen 5 minut s vyhledávačem.