Chodíte do školy? Tahle aplikace vám podle rozvrhu hodin vypne zvuk na mobilu

4
Sound Off Reborn 2017
Sound Off Reborn 2017

Český vývojář Tomáš Hubálek se proslavil především svým Battery Widgetem, který na Androidu dokázal detailně sledovat stav akumulátoru a urychlil přístup k vypínačům (Wi-Fi, svítilně apod.) ještě dříve, než to do systému implementoval sám Google. Hubálek již má v Play Storu přes deset aplikací, dnes přidal novou a navíc bezplatnou – Sound Off Reborn 2017.

Aplikace umí v nastavené hodiny a dny vypnout veškeré zvuky. Tomáš Hubálek ji původně naprogramoval pro své školou povinné děti. Sound Off Reborn tak automaticky ztiší zvuk během hodin a zase jej zapne o přestávkách a po škole, aby děti byly opět k zastižení.

Použít jej ale pochopitelně mohou i dospělí, kteří se ve vybrané časy nechtějí rozptylovat zvuky mobilu, ale zároveň je nechtějí neustále ručně vypínat. Byť pro méně složitý rozvrh stačí i plánovač dostupný přímo v Androidu.

Ohodnoťte tento článek!

4 KOMENTÁŘE

    • Podívej, jsou lidi, kteří chodí na porady, mají plný kalendář. V takovém případě jsou aplikace jako je třeba „Profile Scheduler“ doslova záchrana, protože neustále opečovávat mluvicí kost, na to není čas.