Chrome vysílá do Chromecastu bez doplňku. Nyní oficiálně, testování skončilo

0

Oživeno dne 31. srpna:

Google funkci po pilotním provozu oficiálně uvedl pro všechny. Chrome tak dnes nepotřebuje doplněk k tomu, aby vysílal do Chromecastu. Pokud se budete nacházet na webu, jenž vysílání podporuje, uvidíte na nástrojové liště stejně rozsvícený indikátor jako dřív.

Původní text ze dne 5. července:

K nejvýraznějším novinkám ve Chromu v poslední době patří nový kabátek. Vedle převlékání do designu Material ale Google do svého prohlížeče přidal podporu pro vysílání do rodiny zařízení Chromecast, jak si všimli na Neowinu. Novinka nebude pro každého, pokud ale máte jedno z uvedené rodny zařízení, oceníte, že kvůli podpoře přehrávání nebudete muset do prohlížeče instalovat doplněk Google Cast.

Na druhou stranu je dobré dodat, že sám Google doplněk stejně doporučuje nainstalovat, abyste na nástrojové liště měli po ruce tlačítko pro ovládání přehrávání. Pokud máte Chrome 51 , jste přihlášeni ke svému účtu Google a vlastníte Chromecast, měli byste v hlavní nabídce spatřit novou položku Cast. Nachází se mezi funkcemi Tisk a Najít. Pokud ji nevidíte, nezoufejte, funkce se do Chromů po celém světě dostává postupně, stejně jako design Material.

Chromecast Audio a Chromecast 2
Chromecast Audio a Chromecast 2 | Foto: Google

Zdroj: Chromecast Help via Neowin

Chrome vysílá do Chromecastu bez doplňku. Nyní oficiálně, testování skončilo

Ohodnoťte tento článek!