Chytré hodinky od HTC jsou opět v kurzu, dočkáme se jich prý na jaře

0

HTC se už několik let potýká s finančními problémy, ze kterých by firmu měl konečně vytáhnout nedávno představený model HTC One A9, který opět sází na prémiové materiály a podobnost s posledními iPhony.

Kvůli finančním problémům se HTC v posledních letech ani nijak zásadně nehrnulo do nových produktových segmentů a firma zůstávala věrná především smartphonům. Už během loňských prázdnin se sice bouřlivě spekulovalo okolo chytrých hodinek s logem tchajwanského výrobce, náznaky však pomalu utichly a hodinky stále nikde.

 

Podle nových informací se jich všaj pravděpodobně přeci jen dočkáme. Hovoří se o představení během nadcházejícího Světového mobilního veletrhu v Barceloně, který by se měl jako vždy konat během února.

Chytré hodinky od HTC by měly podle očekávání pracovat s operačním systémem Android Wear, jež se jeví jako nejlepší univerzální konkurent vůči Apple Watch, jež aktuálně trhu s nositelnostmi s přehledem kralují.

Konkrétní informace ohledně výbavy, použitých materiálů či konstrukce však zatím scházejí a jestli opět nejde jen o mylnou fabulaci, tyto informace se dozvíme až postupem času. Ostatně HTC nebylo v utajování produkčních informací nikdy zvlášť dobré a není důvod, proč by tomu mělo být letos jinak.

Zdroj: PocketNow

Ohodnoťte tento článek!