Chytré vytáčení a natáčení zpomaleného videa. I to nabídnou Windows 10

0

Některé funkce Microsoft ve Windows Phone časem doplnil, ale rezervy člověk vždycky najde. K takovým věcem patří jakýkoli náznak inteligence aplikace pro telefonování. Buď na displeji vyťukáte telefonní číslo, nebo se přes adresář doberete, komu chcete zavolat. Poslední verze systému přinesly aspoň rychlé vytáčení.

Windows 10 se nicméně vytáčení naučí být trochu chytřejším. Při zadávání čísla se budou na obrazovce objevovat jména kontaktů z adresáře. Microsoft funkci předvedl na konferenci WinHEC, z níž pochází spousta materiálů, které jsme pro vás v minulém týdnu ve velkém zpracovávali.

 

Funkci vám přiblíží video, byť s popisky v jazyce, jemuž s největší pravděpodobností nebudete rozumět. Aplikace na telefonování by dále měla mít funkci ve stylu zlatých stránek. Až nebudete vědět, na koho se s určitým problémem obrátit, nahlédnete do seznamu a spojíte se se správným odborníkem.

K jiným pro masu zajímavým funkcím bude patřit nahrávání videa ve zpomaleném režimu. To si získalo velkou oblibu u majitelů novějších iPhonů. Budete si tedy moct nastavit počet snímků za sekundu, dále bude možné pořizovat čtvercové snímky (nejspíš pro Instagram) nebo video HDR. Požadavky na hardware nám Lukáš přiblížil v samostatném článku.

via Neowin | WMPoweruser

Ohodnoťte tento článek!