Startuje Číčo TV. Nová internetová televize nabízí 72 kanálů za 369 Kč

6

V Česku startuje další operátor internetové televize s názvem Číčo TV. Aktuálně nabízí jediný balíček, ve kterém za 369 Kč měsíčně najdete 72 televizních stanic. Skoro dvě třetiny z nich je v rozlišení Full HD (1080p). První měsíc nabízí vyzkoušení služby na 1 Kč. Za službou stojí firma Cico, proto ten název.

Zpětné zhlédnutí nabízí klasicky v délce 7 dní, pro nahrávky máte k dispozici 60 hodin místa. Číčo se chlubí krátkým zpožděním za terestrickým vysíláním, které u podobných služeb může být klidně až dvě minuty. Číčo TV se chlubí zpožděním 15 sekund.  Vysílání má adaptivní bitový tok, minimálně však 400 kb/s. U sportovních kanálů je bitrate až 3Mb/s. Počet snímků je prozatím 25p, ale operátor umí i 50p.

Služba umožňuje sledování na více zařízeních současně (až na operátora Lepší.TV je tohle standard) a umožňuje nastavit si uživatelské profily (vhodné třeba pro pořadí stanic). Číčo TV běží na platformě, kterou vytváří moTV (což je zároveň 100% vlastník nového operátora).

Televize aktuálně funguje na Android TV (Philips, Sony, Sharp). Operátor plánuje na příští rok přidat Web OS či Tizen. Na počítačích běží vysílání ve webovém rozhraní a plánuje se distibuce vlastích set-top-boxů pro uživatele bez chytrých televizorů.

Partnerem rubriky je společnost CETIN / Zrychlujemečesko.cz

Startuje Číčo TV. Nová internetová televize nabízí 72 kanálů za 369 Kč
Ohodnoťte tento článek!
3.3 (66.67%) 12 hlasů

6 KOMENTÁŘE

  1. Koukám k nim na web a kromě bídné češtiny měla tam zaujalo, že se vysloveně chlubí nízkým datovým tokem. Takže je beru tak, že nabízejí bídnou kvalitu obrazu pro pomalé linky…

    Nemají GolfChannel.

  2. Na to, že jsou úplně noví a potřebují nalákat klienty, tak nasazená cena 369Kč měsíčně je hodně sebevědomá, když ostatní nabízí více za 199Kč (např. Lepší.TV) nebo základ za 89Kč (Skylink).