Čínský iPad 3 běží s Windows XP

0

Takhle nejspíš další generace tabletu od Applu vypadat nebude, ale na druhou stranu je Číňan jediný, kdo už iPad 3 má. Poskládal si jej totiž sám. Má vlastní šasi, do kterého zřejmě vložil vnitřnosti z nějakého netbooku a doplnil dotykovým displejem. A navrch přidal loga s nakousnutým jablkem.

Zařízení tak spíš vypadá jako menší iMac bez stojanu, tloušťka zařízení je nepříjemná, ale množství rozšiřujících konektorů nemá mezi tablety obdoby. Ale dost řečí a podívejte se na video, že to opravdu funguje.

Na Redmond Pie si navíc můžete pustit 20minutový klip, kde uvidíte i postup při tvorbě tabletu.

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Mam pocit, ze se zde uvazuje pozitivni dopad vymeny celeho HW i se systemem pouze jako dusledek noveho OS. Pri vymene celych stanic (HW+SW) je pak automaticke, ze se zvysi celkova rychlost. Navic o upgrade systemu na stanicich se IT oddeleni takovych firem nejspis vubec nevenuje. Americke firmy proste koupi nove stanice od Dellu a starych se zbavi. Nebo se take pomerne rozmaha pronajem PC treba na 3 roky, kdy si stanice dodavatel sam odveze a pronajmou se novejsi.

    Je to cele jen marketing pro podporu noveho OS.

  2. zajimalo by me, jakou dostali slevu, kdyz tohle reknou 😀 😀 … u nas se ted taky bude aktivne prechazet, kazdopadne uz ted vime, ze s Win 7 mame spis potize, a rychlost nijak extra navic rozhodne neni …