Čištění zubů hrou. Firma Kolibree představila chytrý zubní kartáček [CES]

0

Loni jsme na CESu viděli chytré květináče nebo vidličky, ale až letos přišla francouzská firmička s produktem, který by si v duchu přál každý rodič. Kolibree uvedla chytrý kartáček, který monitoruje, kdy a jak dlouho si uživatel čistil zuby, a statistiky pak vede v aplikaci pro Android nebo iOS, se kterou se spojí přes Bluetooth.

Produkt ještě není v prodeji, zástupci Kolibree šli na největší elektronický veletrh pouze oťuknout, jestli bude o podobné zařízení zájem. Už v únoru ale chtějí odstartovat kampaň na Kickstarteru. Kolibree se pak začne prodávat nejdříve v polovině roku.

Chytrý kartáček Kolibree
Chytrý kartáček Kolibree

Kartáček umí kromě základního časového monitoringu také analyzovat zvyky a pohyby při čištění. To vše pak počítá, z dat udělá závěry a čištění ohodnotí známkou. Kolibree prý bude v závislosti na verzi stát 99, nebo 199 dolarů. Sada tří náhradních hlavic bude za 18 dolarů. Zařízení je vodotěsné, nabíjené indukčně a vydrží nejméně dva roky. Aplikaci lze spárovat s více kartáčky najednou, takže se může navzájem porovnávat celá rodina.

 

Zdroj: Kolibree

Čištění zubů hrou. Firma Kolibree představila chytrý zubní kartáček [CES]

Ohodnoťte tento článek!