Hlavní navigace

Konzervy, rýže a těstoviny. Alza se v krizi pouští na nový trh

25. 3. 2020

Sdílet

Zdroj: ponce_photography / Pixabay

Začal s prodejem počítačů, ale dnes už nabízí skoro všechno. Největší český e-shop využívá aktuální nouzový stav a začal prodávat také trvanlivé potraviny. Lidé tak nemusí nikam chodit a k objednávce toneru do tiskárny, Lega a parfému mohou přibalit také mouku, těstoviny, cereálie, rýži, luštěniny, konzervované potraviny nebo instantní jídla. Ve většině případů jde o multibalení, nelze tak například koupit jednu instantní polévku a kilo mouky.

Uvědomujeme si, že nakupování přes internet nyní může pomoci všem domácnostem lépe dodržovat přísná bezpečnostní opatření. Přestože i v Alze procházíme extrémně náročným obdobím, kdy jsou všechny systémy maximálně zatíženy, snažíme se zákazníkům co nejvíce pomoci a vyjít jim vstříc nejen bezpečnostními opatřeními, ale i rozšířením nabídky, která u nás není běžná,“ uvedl Petr Bena, obchodní ředitel Alzy.

TIP: Jste kvůli koronaviru v karanténě? Alza vám pronajme pracovní notebook

MMF23

Pro Alzu to není první zkušenost s potravinami. V nabídce již má i kávu, dětskou výživu, doplňky stravy, přípravky pro sportovce apod. Stále však prodává jen trvanlivé zboží, které mají minimální skladovací nároky. Na prodej čerstvých potraviny se specializují jiní, v Česku tyto služby nabízí Rohlík, Košík, Dáme jídlo nebo iTesco.

alza potraviny Alza prodává trvanlivé potraviny

Nakupujete potraviny přes internet?

Zdroj: Alza

Byl pro vás článek přínosný?