Hlavní navigace

AMD dává k Radeonům a CPU zadarmo nového Hitmana. Už od modelu FX-6300

17. 2. 2016

Sdílet

Zdroj: Redakce

Po oficiálním vypuštění API Vulkan tu dnes máme ještě jednu zprávu ze světa grafických karet (i když tentokrát nám to bude poněkud transcendovat). AMD totiž oznámilo další z bundlovacích akcí pro své grafické karty, během níž budete mít možnost dostat k Radeonu novou hru zdarma. Ne úplně obvyklé na ní ale bude, že se kromě GPU bude vztahovat také na některá CPU ze sortimentu firmy.

Hrou, kterou AMD nyní ke hardwaru přibaluje, je nová ratolest herní série Hitman, která bude uvedena letos v březnu (přesně by to mělo být jedenáctého). Nový Hitman je hrou, vzniklou v programu Gaming Evolved a Radeonům by tedy měl sedět. Hra má již mít podporu pro běh nad DirectX 12 a zřejmě dokonce umí využít i asynchronní shadery, tedy specialitu grafických karet s architekturou GCN, umožňující z GPU dostat více výkonu.

 AMD dává ke grafikám a CPU zadarmo Hitmana

Hitmana v plné verzi dává AMD k Radeonům R9 390 a R9 390X; vyšší modely Fury a Nano zdá se štěstí neměly. Kromě nich lze ale bonus získat také ke krabicovým balením procesorů FX řady 8000 (respektive 9000) a 6000, tedy k osmijádrům a šestijádrům pro platformu AM3+. Nabídka se týká dokonce i nejlevnějších verzí FX-8300 a FX-6300 s cenou kolo 3000 korun (přičemž oficiální cena hry v běžném prodeji má být 1099 Kč).

Jako obvykle získáte hru formou kuponu nesoucího kód, který lze pak na webu AMD proměnit v jiný kód ke stažení samotné hry. Tyto kupony budou ke kartám a CPU přikládat prodejci, takže musíte nakoupit u takového, který se na akci podílí. Pro naše území jsou těmito firmami Alza.cz a CZC.cz. Podle AMD akce začala včera a potrvá do 30. dubna (nedojdou-li kupony ještě předtím) a získané kupony se budou dát uplatnit ještě dva měsíce poté do konce června letošního roku.

Mimochodem, AMD uvádí, že kódy rozdávané v rámci této akce neplatí jenom pro finální verzi hry, jež bude dostupná v březnu, ale budete s nimi mít přístup i do betatestu hry, který by měl začít v pátek 19. února.

AMD dává ke grafikám a CPU zadarmo Hitmana

Zdroj: AMD