Hlavní navigace

AMD vylepšilo Never Settle. Ke starším kartám a R7 260X je nově na výběr Thief

13. 11. 2013

Sdílet

Zdroj: Redakce

Pokud jste četli naši recenzi Radeonu R9 270, zřejmě jste zaregistrovali, že AMD ke všem Radeonům třídy R9 přibaluje hru Battlefield 4. Kompenzuje tím, že na tyto karty se nevztahuje žádná z „odměn“ v programu Never Settle: zákazníci, kteří si počínaje dneškem zakoupí příslušnou kartu u vybraných prodejců, najde v krabici kupon na Battlefield 4 a nic jiného.

V České republice se takových akcí zpravidla účastní největší obchody jako Czech Computer, T. S. Bohemia nebo Alza, ani na jednom e-shopu jsem ale zmínku, že by se ke kartám plošně rozdávala hra zdarma, zatím nenašel. Sázkou na jistotu jsou tak jen některé karty Gigabyte, které to mají vysloveně napsáno na krabici (vypadá přibližně jako ta na slajdu výše).

Pokud pokukujete po levnější kartě a ve vašem hledáčku je Radeon R7 260X (s jádrem Bonaire z Radeonu HD 7790), jistě vás potěší, že tato karta je nově zařazena do programu Never Settle Forever a kupující (opět u vybraných prodejců) mají nárok na dvě hry dle vlastního výběru z nabídky „Silver Reward“. Ta obsahuje především starší tituly (např. DiRT 3 nebo Deus Ex: Human Revolution, obojí z roku 2011).

 

Novinkou ve výběru je Thief, který bude vydán počátkem příštího roku a už od počátku bude podporovat rozhraní Mantle. Na závěr doplním, že Thiefa si můžete vybrat i v případě koupě některé z karet, na níž se v programu Never Settle Forever vztahuje zlatý bundle (Gold Reward).

MM_AI

Zdroj: Guru3D

Byl pro vás článek přínosný?