Hlavní navigace

Android Wear si možná už brzy porozumí s iPhony. Tajemství neudrželo Huawei

31. 8. 2015

Sdílet

Zdroj: Redakce

Své první chytré hodinky s platformou Android Wear čínské Huawei představilo už letos v březnu. Na evropský nebo americký trh se však stále nedostaly a zatím na ně marně čekáme. Naděje svitla před pár dny, kdy se na americkém Amazonu objevila první oficiální možnost předobjednání.

Krom toho nám však březnová novinka od Huawei odhalila ještě jedno překvapení letošního podzimu. Je jím podpora jablečného iOS, se kterým by se měla odlehčená verze Androidu nově rozumět. Alespoň to tedy vyplývá z popisu hodinek, kde mezi kompatibilními zařízeními nechybí krom Androidu 4.3 a novějšího také letošní iOS 8.2.

 

Společnost následně tuto informaci popřela a nasměrovala nás k dalším týdnům, kdy bychom se měli dozvědět další detaily. Objevily se také spekulace, že Huawei se vrhlo na vývoj propojení samo a se samotnou platformou Android Wear nemá nativní synchronizace příliš společného. To ale pro změnu popírají informace z minulých měsíců.

Několikaměsíční zprávy pro změnu dávají za pravdu názorům, že Google s iPhony v kombinaci s chytrými hodinkami Android Wear skutečně počítá a oficiální potvrzení je jen otázkou času. Jak už ale naznačilo Huawei, konkrétnější zprávy se snad dozvíme už za pár týdnů v rámci tradiční berlínského veletrhu IFA.

MM_AI

Android Wear si možná už brzy porozumí s iPhony. Tajemství neudrželo Huawei | Zdroj: Android Police

Zdroj: The Next Web | Android Police

Byl pro vás článek přínosný?