Hlavní navigace

Angelfish a Swordfish: Takhle prý budou vypadat chystané hodinky od Googlu

11. 7. 2016

Sdílet

Zdroj: Redakce

Magazín Android Police má přístup k exkluzivním zdrojům a získané informace dávkuje postupně. Před týdnem prozradil, že Google pracuje na dvou chytrých hodinkách s Androidem Wear. Teď je i ukázal. Tak trochu. Zdroje poskytly fotografie prototypů, ale tým Android Police je kompletně překreslil, aby nešel jejich původ odhalit.

Takhle prý budou vypadat hodinky Angelfish a Swordfish
Takhle prý budou vypadat hodinky Angelfish a Swordfish

Ty mohutnější vlevo mají kódové označení Angelfish. Půjde o hodinky, které se zcela obejdou bez spárovaného mobilu. Mají vlastní LTE modem, GPS a snímač tepu. Vedle korunky jsou navíc dvě další tlačítka. Menší ponesou označení Swordfish. Budou se spoléhat výhradně na mobilu, zmíněnou výbavu nemají, ale zato budou levnější a půjde u nich možné používat pásky Mode.

 

Na obrázcích je vidět i nový ciferník s tzv. komplikacemi. Jde o malé informační widgety, které si Google do systému Android Wear 2.0 vypůjčil z Apple Watch.

Android Police v tuto chvíli zatím neví, jak se hodinky budou jmenovat, kolik budou stát, kdy přijdou ani jestli je toto jejich skutečná podoba, nebo jen jedna z vývojových fází. Je možné, že k představení dojde v září spolu s novými Nexusy.

Zdroj: Android Police