Hlavní navigace

Ask Ziggy: zajímavá obdoba Siri pro Windows Phone

4. 1. 2012

Sdílet

Zdroj: Redakce

Jednou z věcí, kterou Apple loni nadchl svět, bylo představení aplikace Siri – soukromého virtuálního poradce. A i když zástupci ostatních platforem tvrdí, že mají něco podobného, rozhodně to nebylo srovnatelné. To se ale možná změní již brzy.

A to pouze pro příznivce Windows Phone, uživatelé Androidu mají zatím asi smůlu, v Marketu jsou zatím pouze hloupé kopie. Aplikace Ask Ziggy očividně vychází ze Siri v iPhonu 4S. Koncept naprosto stejný, i vzhled je velmi podobný. Ziggy dokáže poslat SMS zprávu/email, updatovat status na Facebooku či Twitteru a zodpovědět všelijaké otázky. Jejich množství je ale diskutabilní. Aplikace je dodávána zcela zdarma, bez reklam, vyvíjel jí pouze jeden člověk a přišla relativně v krátkém čase po Siri. Tady někde prostě musí být háček a nejpravděpodobněji bude právě v množství funkcí.

" width="450" frameborder="0" height="259">

MMF23

Schopnosti aplikace zachycené na videu jsou ale obdivuhodné a pro občasné potěšení, zamachrování, či opravdu velmi jednoduchou práci bez možnosti používání rukou se určitě bude hodit. Ask Ziggy se již nyní dá sehnat na Marketpalce, verze zachycená na videu se do oběhu dostane během několika dní.

Zdroj: WPCentral

Byl pro vás článek přínosný?