Hlavní navigace

Biografie Steva Jobse vyjde i jako audiokniha. Poslech vám zabere skoro celý den

24. 2. 2012

Sdílet

Zdroj: Redakce

Život jablečného vizionáře, Steve Jobse, byl vskutku zajímavý. Po jeho biografii od Waltera Isaacsona se jen zaprášilo, nyní na prodejní pulty dorazí i její audio verze, rovněž od nakladatelství Práh.

Život Steve Jobse je námětem nejen této knihy, pracuje se ale i na filmu a komiksu. A zájem je obrovský. Výtisků knihy se na českém trhu prodalo přes 35 000 výtisků. Audio verze ale bude také mít čím nalákat. Sáhnou po ní především lidé, které nebaví číst, či na to nemají čas a životopis si poslechnou třeba v autě. A o nic nepřijdou, audio verze bude nezkrácená. Všech 680 stránek bylo namluveno na více než 20 hodinách záznamů.

Velkým lákadlem bude také Martin Stránský, který dílo namluvil. Při poslechu si tak můžete vzpomenout i na oblíbené seriálové postavy Gregory House či Bendera, které Stránský daboval. Od 29. února bude audiokniha ke stažení dostupná exkluzivně na www.audioteka.cz za 299 Kč. Od 7. března se začnou prodávat i klasické nosiče. Za 399 Kč dostanete celé dílo zachyceno na 3 CD.

Zdroj: TZ

Byl pro vás článek přínosný?