Hlavní navigace

Chystaný šestipalcový phablet HTC One Max si brousí zuby na Galaxy Note III

16. 7. 2013

Sdílet

Zdroj: Redakce

Hranice mezi mobilními telefony a tablety se smazává. Zařízení typu „phablet“ nabízí už řada výrobců a HTC nemíní zůstat pozadu. Tchajwanská firma údajně chystá přístroj s 6" obrazovkou, spekuluje se o jeho vydání v září na veletrhu IFA 2013 v Berlíně.

Bude se pravděpodobně jmenovat HTC One Max a doplní tak již dříve uniklý One Mini. Zmenšená verze stávající vlajkové lodi HTC by měla být vydána co nevidět; nejčerstvější fotky a specifikace má server AndroidNext (původní zdroje se celkem trefily, telefon má procesor Qualcomm Snapdragon řady 400, 4,3" displej s rozlišením 720p, jen velikost operační paměti je nakonec skromnější 1 GB).

HTC One Max naopak o výkon nebude mít nouzi, do vínku dostane čip řady Snapdragon 800 s grafickým jádrem Adreno 330, 2 GB operační paměti a 32 nebo 64 GB úložného prostoru. Již zmíněný displej bude stejně jako u HTC One typu SLCD3 s rozlišením 1920 × 1080 px. Akumulátor by měl být shodný s tím v nedávno představeném HTC Buttefly S, jeho kapacita je úctyhodných 3200 mAh (tolik nemá ani Sony Xperia Z Ultra, jejíž displej má úhlopříčku 6,44 palců).

Zdroj: MobileGeeks.de, VR-Zone

Byl pro vás článek přínosný?