Hlavní navigace

Chytré hodinky, které vám zachrání rande, můžete podpořit na Indiegogo

19. 8. 2015

Sdílet

Zdroj: Redakce

Seznamování může být noční můra. Své by o tom mohl říct Rajesh Koothrappali ze slavného amerického sitcomu The Big Bang Theory, jenž ještě donedávna nebyl schopný mluvit v přítomnosti žen bez alkoholu. Jestli je pro vás seznamování stejnou černou můrou a samým zoufalstvím už máte načtenou celou knihovnu se zaručenými radami, možná vás zaujme nový projekt z crouwdfoundingového webu Indiegogo.

 

Na tom se objevily chytré hodinky, které vám s tímto životním úskalím zaručeně pomůžou. Podle CNetu, který všechna tvrzení vývojářů stojící za konceptem hodinek prověřil, jde ale především o placebo efekt. Jinými slovy by se celý projekt dal interpretovat jako „věř a víra tvá tě uzdraví.“ Ostatně svědčí o tom i zájem o kampaň.

Za uplynulých 11 dní se se zatím vývojářům nepodařilo vybrat ani dolar z poptávaných 10 tisíc. Pokud byste rozsáhlému popisu kampaně skutečně uvěřili a chytré hodinky byly vaše poslední šance, jak zapůsobit na opačné pohlaví, připravte si 199 dolarů (v přepočtu necelých 5 000 Kč). Zázračných hodinek se ale nejspíš stejně nedočkáte. Najít by se muselo dalších 49 zájemců, při současném nezájmu to však nevypadá pravděpodobně.

" frameborder="0" allowfullscreen>

Zdroj: CNET | Indiegogo

Byl pro vás článek přínosný?