Hlavní navigace

CnewsTV: skener, osciloskop a HDD jako hudební nástroje [video]

11. 12. 2011

Sdílet

Zdroj: Redakce

Dvacáté páté vydání našeho seriálu je zde. Připravte se na skvělou pětku videí, které musíte vidět.

Zazpívejte si s technikou

Opravdu perfektní hudební videoklip pro každého správného nadšence techniky. Zaposlouchejte se do zvuků skeneru, osciloskopů a části pevné disku, které dohromady zkomponovaly starou, ale stále skvělou, písničku House of the Rising Sun od The Animals.

" frameborder="0" height="315" width="560">

Netradiční reklama obchodního řetězce

Vánoce se kvapem blíží a nejen dospělí, ale také děti se na vánoční svátky velice těší. Ne každý, jak se můžete přesvědčit v této reklamě na jeden obchodní řetězec, se na Vánoce těší z toho samého důvodu. Abychom neprozradili pointu, zjistěte, na co se tak moc těší malý kluk ve videu.

Vytečkovaný obraz

Jestli se vám nechce jít ven do zhoršujícího se počasí, máme pro vás tip například na originální dárek. Stačí vám k tomu papír, černý fix, hodně času a neskutečná míra trpělivosti. Pak jen stačí vytečkovat papír 3 miliony teček a mistrovské dílo máte na světě.

" frameborder="0" height="315" width="560">

Neuvěřitelné chycení létajícího talíře

Když si kluci hrají, tak by se také dalo pojmenovat následující video. Mladí muži zřejmě při nějakém obyčejném tlachání vymysleli neskutečně zajímavý úkol. Jeden z nich hodí létající talíř z mostu do vody a ostatní kluci se musí za pomoci člunu pod tento létající talíř dostat tak, aby ho jeden dobrovolník chytil ještě předtím, než spadne do vody. Tipněte si, jak to dopadlo.

" frameborder="0" height="315" width="560">

MM_AI

Raketové auto s originálním pohonem

A na závěr pro vás máme takový malý experiment ve velkém stylu. Už jste někdy zkoušeli hodit mentosku do Coca Coly? Že ještě ne? Tak se podívejte, jak bleskurychle obsah Coly vyšumí. A proč by se nemohla Coca Cola Zero použít jako pohon vozítka? Pro tento pokus bylo obětováno 54 Coca Col a 324 mentosek.

" frameborder="0" height="410" width="560">

Byl pro vás článek přínosný?